Fotografia Noworodkowa

DSC 1619 paulinajankowskafotografia logo

Zadzwoń. Zarezerwuj termin już dziś 506 185 238

paulina kopia

 Najlepszy prezent na Wielkanoc!

 

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Sesja narzeczeńska

Olga i Michał - spacer ulicami miasta w słoneczne popołudnie

Olga i Michał - spacer ulicami miasta w słoneczne popołudnie

Sesję narzeczeńską Olgi i Michała wykonaliśmy późnym popołudniem w Bydgoszczy. Sentymentalny spacer bocznymi uliczkami miasta to niejako odkrywanie go na nowo. Poznawanie tego, co wydawałoby się, że dobrze znamy. Bardzo polecamy ten sposób spędzania wolnego cxzasu. Przyjemność sprawiło nam jednak nie tylko explorowanie zakamarków miasta, lecz także pozytywna energia i uśmiechy narzeczonych. Dziękujemy Olgo i Michale za ten zastrzyk pozytywnej energii.

Sesja narzeczeńska - powrót do miejsc sentymentalnych.

Sesja narzeczeńska - powrót do miejsc sentymentalnych.

Kolejna sentymentalna podróż. Tym wyprawiliśmy się z Dagmarą i Rafałem do Poznania. Jak się bowiem okazało, nie tylko my mamy sentyment do tego miasta. Jeśli nie macie pomysłu na sesję narzeczeńską, bądź szukacie miejsc na zdjęcia innych niż te, które odwiedzacie na codzień, polecamy wybrać się tam, gdzie się poznaliście. Po latach możecie poczuć magię tego miejsca jeszcze intensywniej a niektóre wspomnienia powrócą.

Alina i Robert. O tym, jak pozytywne nastawienie wpływa na zdjęcia.

Alina i Robert. O tym, jak pozytywne nastawienie wpływa na zdjęcia.

Alina i Robert udowodnili, że nieważne jest, czy pojedziecie 3000 km na południe Europy, czy nad jezioro znajdujące sie w odległości 20km aby zrobić świetną sesję zdjęciową. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie, dobre przygotowanie, radość z życia i silne uczucie. Zdjęcia robią się same.

Toruń bliski sercu Dominiki i Dawida.

Toruń bliski sercu Dominiki i Dawida.

Toruń 

Fotografia produktowa - realizacje

 • Fotografia produktowa

  Fotografia produktowa

  Fotografia produktowa to pierwszy etap tworzenia materiałów reklamowych. Zdjęcia do reklam i katalogów wykonujemy skrupulatnie planując oświetlenie. Naszym zamiarem jest przede wszystkim podkreślenie walorów produktu oraz uwydatniennie jego struktury i faktury tak, aby klient nie dotykając przemiotu mógł poczuć go w rękach.

  • Nasze podstawowe narzedzie pracy to Adobe Photoshop
 • Szparowanie zdjęć

  Szparowanie zdjęć

  Po wykonaniu fotografii produktowej niezbędne jest opracowanie zdjecia. Mówiąc o opracowaniu zdjęcia mamy na myśli nie tylko korektę kolorystyki, i jasności wykonanej fotografii, lecz także, a może przede wszystkim retusz zdjęcia i separację tła. Chodzi tu o pozbucie się elemantów drugoplanowych mogących odwracać uwagę od właściwego tematu obrazu lub najprościej rzecz ujmując wprowadzających chaos podczas projektowania materiałów reklamowych. .

  • Do tego zadania wykorzystujemy również Adobe Photoshop,
 • Projekty graficzne / Graphic Design

  Projekty graficzne / Graphic Design

  Kiedy mamy już gotowy packshot (dla niewtajemniczonych, upraszczając sprawę - zdjęcie produktowe), można przystąpić do zaprojektowania materiałów reklamowych. I tą czynność możemy dla Państwa wykonać wykorzystując wiedzę zdobytą dzięki współpracy z agencjami reklamowymi. Długie doświadczenie w przygotowywaniu do druku pozwala nam na zaprojektownanie reklamy najwyższej jakości, ponieważ to dzięki temu doświadczeniu już na etapie fotografowania, myślimy o wydruku. .

  • Do projektowania materiałów reklamowych wykorzystujemy Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign
  • Poniżej plakat zaprojektowany na potrzeby firmy Eventus Design, firmy zajmującej się rpofesjonalnym dekorowaniem imprez
  • Do projektowania materiałów reklamowych wykorzystujemy Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign
  • Więcej naszych materiałów znajdziecie Państwo na stronie agencji reklamowej TFS Design (www.tfsdesign.eu)
 • Nasi klienci

  Naszymi klientami są przedstawiciele takich branż jak: przemysł spożywczy, ciężki, metalowy, maszynowy, motoryzacyjny; kreatorzy mody, hotele, firmy brokerskie oraz banki, firmy zajmujące się dekorowaniem imprez i wnętrz oraz wiele innych.

  • Nasi dotychczasowi klienci to: Eventus Design, Belma Accessories Systems, Miapp, TFS-Design, Dekorowanie Światłem, Sportprojekt, Cimat Balancing Machines, Burke Porter Group, Polish Agro, GHB (Grupa HAndlo-Budowa) Eventus Dochodzenie Odszkodowań, Jacek Rybacki Proffessional HAir, Melett Polska, Bloomi kwiaty i dekoracje, GS Koronowo, SPX Flow, Elwind, FST Brokers, Luminelle, Hotel Austeria, Justolarnia, F&B Decor, Pro Derma Clinic, Bulwar Bistro, Restauracja Kuchnia, Akademia Marioli Miklaszewskiej, Restauracja Sowa (Sala Waniliowa), Laserprec, Event Project oraz wiele innych.

Zdjęcia ogrodów GreenKor 1

W niniejszym artykule prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane na potrzeby marketingowe firmy GreeKor. Fotogrfie przepięknych ogrodów posłużyły do stworzenia benerów reklamowych, strony www, ulotek, wizytówek i wielu innych materiałów do promocji działalności ogrodniczej. 

Zrzut ekranu 2019 03 04 o 22.32.34

Więcej artykułów…