Sesje niemowlęce

Magiczny świat noworodka

Magiczny świat noworodka

No nie wiem, do takiej sesji trzeba kupić jakieś ciuszki! To przecież spory wydatek! A jak będzie zimno to nam sie maleństwo rozchoruje! Zróbmy może sami zdjęcia i też będzie git! No moi drodzy! Nie będzie git! My do takiej sesji szkolimy się, poszukujemy inspiracji i ciuszków, zapewniamy komfortowe i sterylne warunki aby wasze dzieciątko czuło się doskonale i pozostało w dobrym zdrowiu. Za zdjęciami nowordków kryje się zarówno obszerna wiedza psychologiczna, jak i ta dotycząca fizjologii człowiek. Pomijamy tu oczywisty wątek warsztatu fotograficznego. Zaufajcie nam a my zapewnimy wam magiczną pamiątkę na długie lata, bez zbędnych kosztów oraz w komfortowych warunkach.

 

 • Paulina Jankowska

  Właśnie narodziło się twoje dzieciątko. Leżysz na porodówce. Pomyślalaś zrobię małemu/małej sesję zdjęciową - tak na pamiątkę. Wiedz, że niestety może być już za późno.

  Zdjęcia noworodkowe wykonuje się do ok dwóch tygodni po jego narodzinach. Kalendarze profesjonalnych fotografów są zapełnione często na kilka miesięcy do przodu. Tak więc rezerwacja terminu może być praktycznie niemożliwa.

  Radzimy zatem - jeśli jesteście zainteresowani sesją zdjęciową waszego nowonarodzonego dzieciątka, napiszcie do nas zanim jeszcze wylądujecie w szpitalu. Postaramy się znaleźć dogodny dla was termin.

 Paulina Jankowska  

(fotografia rodzinna / noworodkowa / ciążowa / sesje świąteczne i urodzinowe / kobiece sesje zdjęciowe)
 • tel. Paulina: +48 506 185 238
 • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ul. Orla 47 G / 1, 85-301 Bydgoszcz 
 • (wejście od Kossaka)
 • Prosimy! Umówcie sie na spotkanie zanim nas odwiedzicie.